_ _ _  tlo tlo katalizatory.com spacer tlo tlo _ _ _    tlo katalizator
O firmie
 O nas
Aktualnosci
Aktualności
Ceramika
dlaczego My?
Skup katalizatorów
Zasady wyceny
Cennik katalizatorów
Przykładowy cennik
Dojazd
Mapa dojazdu
Kontakt
Kontakt
AKTUALNOŚCI
.
2016-02-17

Przerwa w skupie

W związku z restrukturyzacją w firmie, skup katalizatorów nieczynny do odwołania.
.
2015-12-18

Przerwa świąteczna

W dniach 24.12.2015-03.01.2016 firma KAT-HANDEL będzie nieczynna. Życzymy Państwu Radosnych świąt i Szczęœliwego Nowego Roku
.
2015-08-05

Przerwa wakacyjna

W dniach 17-30.08 firma KAT-HANDEL będzie nieczynna z powodu urlopu. Zapraszamy ponownie od dnia 31-08-2015
.
2015-06-01

Przerwa świąteczna

W dniach 4-6.06 firma KAT-HANDEL będzie nieczynna. Zapraszamy ponownie od dnia 08-06-2015
.
2015-04-15

NOWE OTWARCIE

Z przyjemnością informujemy, że KAT-HANDEL wznawia swoją działalność od dnia 2015-04-20. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i okazaną sympatię.
WSPÓŁPRACA Z NAMI SIĘ OPŁACA

Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliła nam stworzyć unikalny cennik skupu katalizatorów, opierający się na ogromnej ilości przeprowadzonych badań chemicznych oraz badań metodą XRF poszczególnych katalizatorów samochodowych . Wycenę zużytych katalizatorów samochodowych dokonujemy na podstawie naszego aktualnego cennika lub/i na podstawie precyzyjnych badań metodą XRF.

Ze względu na różnorodność marek katalizatorów , ich typów, różnych symboli i oznaczeń, a przy tym zmienność kursów metali szlachetnych i waluty, wycena katalizatorów samochodowych lub monolitu ceramicznego, odbywa się tylko i wyłącznie indywidualnie , na dzień zawarcia transakcji, w miejscu dostawy. Ceny skupu negocjujemy indywidualnie. Rozliczenie wyliczone jest za kilogram monolitu ceramicznego lub za sztukę katalizatora

W przypadku naszych Stałych Klientów - w opcji hurtowej (>1000 kg. monolitu), oferujemy również możliwość wykonania precyzyjnych badań chemicznych dostarczonej partii materiału, w zagranicznych akredytowanych laboratoriach , na podstawie których zostaje ustalona dokładna zawartość metali szlachetnych – platyny, palladu i rodu, będąca podstawą całego rozliczenia . Płatność następuje w ciągu około 14 dni od dnia dostawy, gotówką lub przelewem lub w inny elastyczny sposób dla Klienta.

Tylko i wyłącznie, akredytowane laboratorium, zapewnia precyzyjne wykonanie badania chemicznego, przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń, odpowiednich technologii oraz wykwalifikowanych w danej dziedzinie specjalistów. Fachowe przygotowanie materiału do odzysku i dokładne ustalenie zawartości metali szlachetnych poprzez akredytowane badania chemiczne, to uczciwe ceny i Twój zysk.

Oferujemy dodatkowe korzyści i przywileje dla Stałych Klientów i Hurtowników, oferujemy współpracę , opartą na obustronnych korzyściach. Przysłowie "HANDLUJ Z NAMI KATALIZATORAMI" jest na nowo aktualne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu osobistego
Gorąco Zapraszamy!

.
NEWSLETTER
Aby być informowany o nowościach w naszej firmie, zapisz się do naszej listy mailingowej.

.
 
spotka1

Copyright 2015 KAT HANDEL ® | Wszelkie prawa zastrzeżone .

 stopka2